הצטרפות למועדון הלקוחות

יקב כרמא הינו יקב בוטיק הממוקם במושב תירוש אשר בנחלת יהודה.
היין מיוצר מכרמי ענבים שבמושבות תירוש וגפן, אזור מיוחד לגידולי ענבים מאות שנים, אשר אדמתו הייחודית מפיקה ענבים ברמה גבוה ומשפרת את משמעויות היין ואת איכותו.
האזור מאופיין במזג אויר מיוחד עם תנודות קיצוניות של חם ביום וקור בלילה, אשר מספקים לכרמים את האווירה אולטימטיבית להצלחה.

ברכת הארץ

פרוייקט ברכת הארץ הינו מיזם מיוחד הנועד לאפשר ליהודי התפוצות לקיים את כל המצוות התלויות בארץ ע"י רכישת יחידת קרקע של 250 מ"ר בארץ ישראל עליה מגדלים את כל שבעת המינים, ושכירת חקלאים ואנשי מקצוע אשר יגדלו עבורם את כל שבעת המינים ועל ידי כך יזכו לקיום כל המצוות התלויות בארץ. יתרה מכך, חברי אגודת ברכת הארץ יקבלו לביתם את התוצרת החקלאית שהאדמה שברשותם הניבה, כגון: מצות בפסח מחיטים שגדלו בשדה שברשותם, רימונים לראש השנה, שמן זית למאכל ולהדלקת נירות חנוכה, יין הבית של יקב כרמא מענבים אשר גדלו בשדה, ועוד.

העץ שלי בארץ ישראל

אגודת ברכת הארץ השיקה חווה חדשה הנקראת ,חוות העץ שלי בארץ ישראל", הרעיון שעומד מאחורי חווה זו, הוא האפשרות לרכש עץ ענבים פרטי על שם הרוכש עם תעודת רכישה ושלט הצמוד לעץ עם שם הרוכש, שיינטע על ידו או מי מטעמו, הרוכש יוכל לצפות בתהליך גדילת העץ, ולקבל את היבול מהעץ, כך יוכל הרוכש להנות מפירות העץ הפרטי שלו, לזכות במצוות נטיעת עץ בארץ ישראל ובכל המצוות הנלוות הקשורות לגידולו.

ישיבת פנמה

יקב כרמא הינו יקב בוטיק הממוקם במושב
תירוש אשר בנחלת יהודה.
היין מיוצר מכרמי ענבים שבמושבות תירוש
וגפן, אזור מיוחד לגידולי ענבים מאות שנים,
אשר אדמתו הייחודית מפיקה ענבים ברמה
גבוהה ומשפרת את משמעויות היין ואת איכותו. 

צרו איתנו קשר

לפרטים נוספים, פנו אלינו בטלפון 054-2167797
או מלאו הטופס:

מושב תירוש, משק 23 הרי יהודה, ישראל
 08-9372331 
 054-2167797
 info@carmawinery.co.il